Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mahlo/domains/mahlo.com.tr/public_html/webx/fonksiyonlar.php on line 7 Mahlo Teknik Servis Ltd. | Materyal Kalınlığı, Ağırlık Ölçüm
Mahlo Teknik Servis Ltd.
Materyal Kalınlığı, Ağırlık Ölçüm

Materyal Kalınlığı, Ağırlık Ölçüm

Qualiscan QMS

Çalışma enine göre kritik proses parametrelerinin (alan ağırlığı, kaplama ağırlığı, rutubet, kaplama kalınlığı gibi) ölçümü ve protokol edilmesi (yazılması)
Sistem geliştirilmeye musaittir. Her köprü N sayıda çeşitli sensör olmak üzere X sayıda travers köprüsü kullanılabilir.
Semsörlerin kumaşa yatay hareket etmesi kumaş enini tamamiyle ölçülebilmesini sağlamaktadır. QMS "Ex-Proof" ve kompakt özel formlarda da üretilebilir. Yeni konstrüksiyon ile 6 m travers eni ve 0-90° montaj açısınada imkan sağlamaktadır.

Ayrıntılar için tıklayınız.

 

Gravimat FMI

Alan ve kaplama ağırlığı ölçüm sistemi.
Alan ağırlığı regülasyonu, alan ağırlığının büyük ölçüde homojen olmasını sağlar. Alan (veya kaplama) ağırlığı kontrolu ürün ağırlığının farklı olmasını engeller ve ürünün eşit değerlerde üretilmesini sağlar.
Gravimat FMI alan ağırlığını sürekli ve temassız ölçer. Ölçülen nesnenin alan ağırlığı "b" ışınları değerinin azalması prensibiyle ölçülür.
Getirisi:
* Malzeme tasarrufu
* Kalite emniyeti
* Üretim artışı

Ayrıntılar için tıklayınız.