Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mahlo/domains/mahlo.com.tr/public_html/webx/fonksiyonlar.php on line 7 Mahlo Teknik Servis Ltd. | Atkı ve Örgü Düzelticileri
Mahlo Teknik Servis Ltd.
Atkı ve Örgü Düzelticileri

Atkı ve Örgü Düzelticileri

Orthomat FMC-12

FMC düzeltme otomatiği Orthmomat' ın kalbi ve beynidir. Düzeltme     işlemini sağlayan optik tarayıcı sistem ile elektronik kumandadan oluşur. 

Düzeltme otomatiği mevcut düzeltme makinelerine de bağlanabilir. Aynı zamanda atkı sıklığını belirleme fonksiyonuna da sahiptir.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Orthomat MFRC/DFRC

İnce, hassas düzeltme modülü MFRC/DFRC. Kompakt düzeltme modülü, çift fonksiyonlu düzeltme silindirleri ile düşük orandaki, "Kambur" ve "Eğri" atkı bozukluklarını ramöz çıkışında veya baskı makinesi girişinde düzeltir.
Yüksek düzeltme kapasitesine sahip çift fonksiyonlu düzeltme silindirli varyasyonu da mevcuttur. 

Ayrıntılar için tıklayınız.

 

Orthomat MFRC/DFRC

Modern teknoloji içerisinde klasik düzeltme üniteleri.
Hassas düzeltme ünitesine bağlı "Akıllı" tarama sistemi atkı bozukluklarını en hızlı şekilde belirler ve düzeltir.
RFMC düzeltme makinesi her türlü atkı eğriliklerini düzeltir.
1000 - 5000 mm çalışma enleri için üretilir. Halı gibi ağır malların düzeltilmesinde kullanılan tipi de mevcuttur.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Orthomat GRFMC

 

Güçlendirilmiş model.
Geniş en nedeni ile ağır çalışmal şartları (örneğin halı) veya belirli atkı eğrlik oranına sahip sık dokulu tekstil (örneğin denim) güçlü modeller gerektirmektedir.
Şase, rulman ve silindirler ağır yük ve çalışma şartlarına uygun asarlanmıştır. Max. çalışma eni 5500 mm ye kadar üretilmektedir.

Ayrıntılar için tıklayınız.

 

Orthopac RVMC/REMC

 

Orthopac düzeltme makinesi ORTHOMAT ile OPTIPAC proses kontrol sisteminin fonksiyonelliğini bir makinede birleştirmektedir. Ana modellerde, aynı fonsiyonellikte belirgin maliyet tasarrufu sağlar.

Ayrıntılar için tıklayınız.